ExCe(e)S
I zaplakali všichni a svět už nikdy nebyl stejný.
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (8750x)FILMOVÝ FESTIVAL KRIŠPÍN (REPORTÁŽ) (6882x)ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (6529x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (6265x)Elling a Kjell Bjarne (5314x)
Vstup pro členy
Ač se to zdá neuvěřitelné, přinášíme již druhý díl našeho osvětově popularizačního cyklu EXCES DNES. Potom, co Mladá Fronta odmítla sponzorské financování naší průzkumné cesty do Anglie, začali jsme pátrat v českém prostředí. Když nám odřekly i České Dráhy, zvolili jsme jistotu, jelikož divadlo Vosto5 by mělo patřit k základním znalostem každého dobrého neurochirurga. A tak přicházíme na to, že je i u nás ještě máme koho předstihnout.
publikováno 2.3.2008, 00:00
celý článek ...
Moderní způsoby excesiálních prožitků ženou toto odvětví do extrémů. Zatímco u nás jsme jedněmi z mála těch, kdo vědí, o čem je pravý exces, ve světě vládne především Velká Británie, a to o pořádný kus utržené ostudy. Kromě legendárních MP jsou tu tisíce dalších. A ty vám v našem pořadu Exces Dnes ukážeme. A začínáme pěkně zostra. Několik odkazů na dílo "The Hollow Men".
publikováno 19.8.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 43x]
MěKS ŘÍČANY
Městské kulturní středisko Říčany, známé také pod názvem Labuť či U Labutě. Nabízí řadu služeb, mezi nimiž bohužel chybí dovoz jakéhokoliv interiérového zboží, o kteroužto aktivitu bychom jako ExCe(e)S měli největší zájem. Takto můžeme alespoň využít sál pro naše představení. Dalo by se tedy říci, že jen díky tomu je ExCe(e)S sdružení divadelní a ne sdružení nezávislých designérů nábytku. Děkujeme.


Odkaz: MěKS Říčany

LOS PRASOS

Mladé naděje říčanského amatérského filmu jsou jedinou filmařskou skupinou, která snese být v sekci odkazů na www.excees.info. To samo už o mnohém svědčí. Vše ostatní vám prozradí fakt, že duše Los Prasos, bratři Heřmánkvé, jsou stálými hosty ExCe(e)Su na většině jeho projektů.

Na stránkách Los Prasos najdete mimo jiné například legendárního "Chlapce, který se chce zabít, ale nejde mu to", dokument "Jak velká pařba změnila svět" či nákladný koprodukční film "Velká pouť". I LP navíc mají novou podobu stránek.

Odkaz : Los Prasos

(Původní odkaz na www.losprasos.cz již není funkční. Chlapci, zdá se, již vyrostli.)

YOUTUBE
Mezinárodní skeče ExCe(e)Su na ještě mezinárodnějším serveru Youtube.com. Vyzýváme naše fanatické fanoušky, kteří mají dial-up připojení s nestálou IP adresou, aby si vypnuli své cookies a metodou "Hlasuj: 5/5, odpojit, připojit, hlasuj 5/5 atd." (známou též jako vylepšená metoda likvidace věrohodnosti anket na hlidac.wz.cz) udělali z našich skečů nejoblíbenější videa na celém širém světě. Děkujeme.


Odkaz : YOUTUBE
ARTE DELLA TLAMPAČ
Arte della Tlampač je českobudějovická tvůrčí skupina zaměřená naprosto podobným směrem jako my. Specializují se na divadlo a film, dokonce pořádají festival Stopa Stáni Skřivánka. Přesto doposud nelze přesně říct, co se v Budějicích vlastně děje, protože zatím nikdo neměl tu čest vidět tvorbu koloniálních kolegů na vlastní oči. Jsme každopádně plni naděje a věříme, že nejsme ve svém snažení opuštěni a existuje na světě někdo jako my.


Odkaz: Arte della Tlampač

publikováno 22.1.2007, 00:00
RICANSKO.INFO
Informační server oblasti Říčansko. Najdete zde informace politické, ekologické, kulturní, demografické a mnohé další. Celý projekt má na starosti skupina Wedia.cz kolem Marka Sachy a Jana Ambrože, která vede ambiciózní projekt zatím velmi úspěšnopu cestou. Už nyní je ale Říčansko.info rovnocenným partnerem takovým informačním kanalům, jako jsou Kurýr či Patriot a díky své interaktivitě může nabídnout mnohé navíc.V archivu serveru Říčansko.info naleznete mimo jiné dopravní analýzu spojení Říčany - Praha od Mirka Zvolského, politický komentář k předvolebnímu Kostelci a la Václav Kuba či rozsáhlou práci o demografickém vývoji našeho města, kterou poskytl Libor Šebestík. Do budoucna bvchom zde rádi informovali o význačných událostech v rámci ExCe(e)Su.Odkaz : www.ricansko.info
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008