ExCe(e)S
Importováno z Bangladéše pod směšně nízkými dovozními cly.
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (8756x)FILMOVÝ FESTIVAL KRIŠPÍN (REPORTÁŽ) (6892x)ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (6532x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (6279x)Elling a Kjell Bjarne (5326x)
Vstup pro členy
Zakončení jazykového triptychu, po jehož shlédnutí svoji angličtinu nepoznáte. Schváleno MŠMT jako naprosto nevyhovující a závadný materiál hodný zavržení, jehož autoři by měli být namočeni do dehtu a obaleni peřím.

English For Shootable DucksWindows Media Video (WMV), 5 MB

publikováno 1.8.2006, 00:00
celý článek ...
Pokračování English For Begginers, které uspokojí každého pokročilého uživatele angličtiny, jelikož obsahuje celé dva nepřeložitelné vtipy. Jako vždy za podpory bří Heřmánků.

English For Advanced Begginers Windows Media Video (WMV), 6 MB

publikováno 1.8.2006, 00:00
celý článek ...
OCHUTNÁVKA KOMUNITNÍ ZÁBAVY
Náš seznam alias černá listina těch, kteří budou s ostudou vyvěšeni na dveřích místních jatek (viz předchozí článek) a hlavně kteří nebyli na představení, se možná potěší z drobné ochutnávky, kterou jim nyní přinášíme. Je opravdu drobná, ale zato věříme, že pobaví i ty, kteří na představení byli, neboť se jedná o záznam písně "Španělské břehy". Wai la wai.

Španělské břehy Windows Media Video (WMV), 5 MB

publikováno 24.3.2007, 00:00

Krátkometrážní série, jejíž pilotní díl již spatřil světlo světa. Jak se můžete sami přesvědčit, do velké míry čerpá z odkazu slavného Monty Python's Flying Circus, ale obohaceného o náš autorský pohled na svět. A na všechnu jeho bídu.

Stáhněte si kompletní ExCe(e)S Show (AVI, XViD, 161 MB)

ExCe(e)S Show

ExCe(e)S Show jest prapůvodním důvodem vzniku ExCe(e)Su. Jak vzpomínají mnohé dobové prameny, jednalo se původně o sbírku skečů, které měly navazovat tam, kde skončil poslední díl slavného Létajícího cirkusu. Za tímto účelem vznikl středometrážní opus, který položil základy budoucího směřování souboru.

publikováno 8.1.2007, 00:00
celý článek ...
Experimentální, dlouze deduktivní detektivní příběh s očekávaným koncem konečně přináší na vaše obrazovky výraznou inovaci - dvě 500 W lampy. Vzhledem k takové změně jsou všechny ostatní aspekty díla zcela zanedbatelné.

Konstábl Deek znovu zasahujeWindows Media Video (WMV), 25 MB

publikováno 26.11.2006, 00:00
celý článek ...
Remake dnes již legendárního prvního skeče ExCe(e)Su, tentokráte natočený v lepší kvalitě a se zpoza kamery zaskakujícím Martinem Svetlíkem v roli matky.

English For BegginersWindows Media Video (WMV), 8 MB

publikováno 1.8.2006, 00:00
celý článek ...
Dosud dramaturgicky nejrozvolněnější skeč z naší produkce, rovněž s největším počtem lidí, kteří se na něm podíleli. Hostovali výteční Vojta Vávra, Hanka Borovičková a Jan Tyrpekl. Doporučujeme shlédnout nejprve Krasochlast.

Půnoční zprávyWindows Media Video (WMV), 40 MB

publikováno 1.7.2006, 00:00
celý článek ...
Projekt se scénářem Mirka Zvolského se vymyká kvalitou nápadu i zpracování. Jde jednoznačně o film se zatím nejvyšším rozlišením, jakého se nám podařilo dosáhnout. Hostují Karel Heřmánek a Sepp z Los Prasos.

Krasochlast Windows Media Video (WMV), 33 MB

Nebo na serveru YOUTUBE

publikováno 4.6.2006, 00:00
celý článek ...
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008