ExCe(e)S
Nejchatrnější drama od pádu komunismu
(B. Skočdopole)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (3560x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2941x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2862x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2717x)FILMOVÝ FESTIVAL KRIŠPÍN (REPORTÁŽ) (2560x)
Vstup pro členy
Elling a Kjell Bjarne
Prozatím poslední představení hry Elling a Kjell Bjarne proběhlo v Žižkovském divadle Járy Cimrmana v neděli 14. října 2012 od 19:00. Více informací na http://www.zdjc.cz/hry/hoste/elling-a-kjell-bjarne. Další představení této hry již bohužel neplánujeme. Důvodem je především to, že nás nastudování cizího textu neobohatilo natolik, jak jsme si představovali. Kromě toho licence, zkoušení a podobné problémy. Radši budem doma za pecí.
publikováno 14.9.2012, 12:55
Vložil Miroslav Zvolský, [komentováno 1009x]
Krasochlast III - Deathmatch

ExCe(e)S uvede v nečekané premiéře již třetí pokračování legendární sportovně-artistické tekuté disciplíny, tentokráte bude k vidění na festivalu amatérské tvorby Pirkenštejnský ptáček, který se koná v sobotu 11. července 2009 v Ratajích nad Sázavou. Pořadatelem je je naše skorojmenovcovské sdružení Exces a vše se koná pod širým nebem na nádvoří zámku v Ratajích. Představení Krasochlast začíná v 19:00 a trvá jen 15 minut. Určitě si nás nenechte ujít! Plakát uvnitř!

publikováno 18.5.2009, 15:34
celý článek ... [komentováno 155x]

Původně jsme mysleli, že nás Martin zve do moravského sklípku, kde u stolu rezervoval 6 míst. Nakonec se z toho díky jazykové nevyzpytatelnosti českého jazyka vyklubala REPRÍZA DIVADELNÍ HRY BÜROKRATI v Divadle U Stolu (Centrum experimentálního divadla Brno) na Sklepní scéně.
Čili v podstatě to samé.

Obsahuje plagiát. Nebo plagát. Nebo obojí.

Srdečně Vás zveme 18. března 2009 na naše představení DO BRNA.

UPOZORNĚNÍ! Podle aktuálně novelizované vyhlášky ministerstva pro potírání kultury vydává občanské sdružení ExCe(e)S zákonné upozornění o konání představení divadelní hry Bürokrati, které v souladu se zákonem 414 §3 odst. b) proběhne v pražském Žižkovském divadle Járy Cimrmana v pátek, 20. března 2009 v 19:00 hodin. Všichni diváci jsou povinni dle zákona 414 §3 odst. c) – d) přijít.

Zájemci o představení ať si laskavě vyzvednou na podatelně sdružení (P. Bezruče 414, Slezská Ostrava) platný formulář přihlášky k divadelnímu představení a ten - řádně vyplněný Hůlkovým písmem (počítá se pouze Daniel Hůlka) - odešlou ve třech kopiích nejpozději deset pracovních dnů předem na adresu divadla.

OBSAHUJE PLAGÁT.

publikováno 2.2.2009, 00:00
celý článek ...
Zatímco většina běžných smrtelníků si užívá prázdniny, ExCe(e)S běží na plné obrátky a chystá exkluzivní záležitost pro všechny své věrné fanoušky! Tou bude festivalový otvírák letošní divadelní sezóny, slavný Jahodový Jam 08 (6. září v Modřanském biografu), kterého se naše banda pofiderních extatiků zúčastní s jedinečnou divadelní inscenací Krasochlast II - Exhibice. O to nemůžete přijít, takže čtěte dále.
publikováno 26.8.2008, 00:00
celý článek ...
Dobrá zpráva je, že se nám podařilo odhrát novou hru bez větších zranění, citových u Jany a fyzických u Václava. Premiéra (světová) Bürokratů se povedla! Kritiky jsou vcelku příznivé, už se o nás dokonce i píše (viz článek na ricansko.info). Tedy ne, že by si místní periodika nevšimla už dřív, ale nikdy tak rychle :)
publikováno 27.6.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...

Dobrá zpráva pro většinu nepřátel Exceesu a pro všechny jeho fanoušky (ano, myslím vás oba) je, že druhá divadelní hra z našeho lůna bude uvedena v Městském kultovním středisku v Říčanech ve středu 25. června 2008 od sedmi večer. Více informací o hře samotné naleznete v předchozím článku, další informace budou brzy následovat.

NOVÉ! Stáhněte si plagát Bürokratů v PDF! Nebo si zobrazte plagát v tomto článku

NOVÉ! Pro obyvatele Kuří, Čestlic a Pacova jsme připravili mapu, aby věděli, jak se na představení dostat! Klikněte na mapy.cz!

publikováno 16.5.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...
Bývá zvykem, že ExCe(e)S pro každou divadelní sezónu připravuje novou premiéru vlastní autorské hry. Tato tradice trvá již jeden rok a zatím nebyla porušena. I pro letošek se proto chystáme ji dodržet a doufáme, že i přes všechny nesnáze se nám to nakonec podaří. První a nejsložitější krok na této strastiplné cestě již máme za sebou. Hra je napsána a dramaturgicky vybrána. Navíc je i obsazena. A má za sebou první čtenou zkoušku. Pokud tedy chcete vědět (a někteří lidé se nás na to opravdu ptají!), co chystáme pro rok 2008 na poli divadelním, čtěte dále.
publikováno 20.12.2007, 00:00
celý článek ...
<< novější články < Články 9 - 16 z 18 > starší články >>
1 2 3
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008