ExCe(e)S
Humor ExCe(e)Su nyní až o 20% levnější!
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (3561x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2941x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2869x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2718x)FILMOVÝ FESTIVAL KRIŠPÍN (REPORTÁŽ) (2566x)
Vstup pro členy

Původně jsme mysleli, že nás Martin zve do moravského sklípku, kde u stolu rezervoval 6 míst. Nakonec se z toho díky jazykové nevyzpytatelnosti českého jazyka vyklubala REPRÍZA DIVADELNÍ HRY BÜROKRATI v Divadle U Stolu (Centrum experimentálního divadla Brno) na Sklepní scéně.
Čili v podstatě to samé.

Obsahuje plagiát. Nebo plagát. Nebo obojí.

Srdečně Vás zveme 18. března 2009 na naše představení DO BRNA.

UPOZORNĚNÍ! Podle aktuálně novelizované vyhlášky ministerstva pro potírání kultury vydává občanské sdružení ExCe(e)S zákonné upozornění o konání představení divadelní hry Bürokrati, které v souladu se zákonem 414 §3 odst. b) proběhne v pražském Žižkovském divadle Járy Cimrmana v pátek, 20. března 2009 v 19:00 hodin. Všichni diváci jsou povinni dle zákona 414 §3 odst. c) – d) přijít.

Zájemci o představení ať si laskavě vyzvednou na podatelně sdružení (P. Bezruče 414, Slezská Ostrava) platný formulář přihlášky k divadelnímu představení a ten - řádně vyplněný Hůlkovým písmem (počítá se pouze Daniel Hůlka) - odešlou ve třech kopiích nejpozději deset pracovních dnů předem na adresu divadla.

OBSAHUJE PLAGÁT.

publikováno 2.2.2009, 00:00
celý článek ...
Zatímco většina běžných smrtelníků si užívá prázdniny, ExCe(e)S běží na plné obrátky a chystá exkluzivní záležitost pro všechny své věrné fanoušky! Tou bude festivalový otvírák letošní divadelní sezóny, slavný Jahodový Jam 08 (6. září v Modřanském biografu), kterého se naše banda pofiderních extatiků zúčastní s jedinečnou divadelní inscenací Krasochlast II - Exhibice. O to nemůžete přijít, takže čtěte dále.
publikováno 26.8.2008, 00:00
celý článek ...
Dobrá zpráva je, že se nám podařilo odhrát novou hru bez větších zranění, citových u Jany a fyzických u Václava. Premiéra (světová) Bürokratů se povedla! Kritiky jsou vcelku příznivé, už se o nás dokonce i píše (viz článek na ricansko.info). Tedy ne, že by si místní periodika nevšimla už dřív, ale nikdy tak rychle :)
publikováno 27.6.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...

Dobrá zpráva pro většinu nepřátel Exceesu a pro všechny jeho fanoušky (ano, myslím vás oba) je, že druhá divadelní hra z našeho lůna bude uvedena v Městském kultovním středisku v Říčanech ve středu 25. června 2008 od sedmi večer. Více informací o hře samotné naleznete v předchozím článku, další informace budou brzy následovat.

NOVÉ! Stáhněte si plagát Bürokratů v PDF! Nebo si zobrazte plagát v tomto článku

NOVÉ! Pro obyvatele Kuří, Čestlic a Pacova jsme připravili mapu, aby věděli, jak se na představení dostat! Klikněte na mapy.cz!

publikováno 16.5.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...
Bývá zvykem, že ExCe(e)S pro každou divadelní sezónu připravuje novou premiéru vlastní autorské hry. Tato tradice trvá již jeden rok a zatím nebyla porušena. I pro letošek se proto chystáme ji dodržet a doufáme, že i přes všechny nesnáze se nám to nakonec podaří. První a nejsložitější krok na této strastiplné cestě již máme za sebou. Hra je napsána a dramaturgicky vybrána. Navíc je i obsazena. A má za sebou první čtenou zkoušku. Pokud tedy chcete vědět (a někteří lidé se nás na to opravdu ptají!), co chystáme pro rok 2008 na poli divadelním, čtěte dále.
publikováno 20.12.2007, 00:00
celý článek ...
Hle, den odkladu se s jiným dnem odkladu sešel, pěkně popili a najednou je týden skoro pryč a na webu ještě ani zmínka o tom, jak jsme dopadli ve čtvrtek při třetím představení naší Komunity. To jsme odehráli při příležitosti 11. ročníku přehlídky neprofesionálních divadelních souborů Šatopletův podzim na pozvánku DS Tyl Říčany. Dopadli jsme dobře, to je ono. A to je dobře, alespoň doufáme. Přestože nejsme schopni dohlédnout dalekosáhlé historické důsledky kvality našeho představení, přinášíme alespoň krátký výčet toho nejdůležitějšího, co se 8. listopadu večer odehrálo. S důrazem na to, že všichni zúčastnění herci tentokráte věděli, jak dopadne děj hry. Další, ještě zajímavější počiny naleznete uvnitř.
publikováno 12.11.2007, 00:00
celý článek ...
ExCe(e)S navazuje na svůj historický základ v Cimrmanově společnosti i svojí divadelní činností. První vlaštovkou, která spatřila světlo světa, je divadelní inscenace na motivy skeče Komunita, ovšem velmi volná. Nezůstává ale jen u ní.
publikováno 10.1.2007, 00:00
celý článek ...
<< novější články < Články 11 - 18 z 18 > starší články >>
1 2 3
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008