ExCe(e)S
Kvalifikované lovné kachny za bezkonkurenční ceny !
(Volejte +67 2245 896 21)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2380x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
HANKA BOROVIČKOVÁ - herečka, členka SJEPu
Univerzální představitelka ženských a některých mužských rolí a druhý sexsymbol ExCe(e)Su. Má krásnou povahu, kterou vždy rádi využijeme. Navíc nám velmi pomáhá jako členka SJEPu (Skupina jevištní podpory), což je neocenitelné a proto to taky dělá zdarma.
 

Pokud se kolem ExCe(e)Su vine nějaká červená nit, pak její konec určitě patří ke krajkové košilce Hanky Borovičkové. Již od samého počátku má prsty v podstatě ve všem, co děláme, v posledních letech to však překvapivě dává najevo i nám, ostatním, což výrazně znesnadňuje hladký chod souboru.

Nedostatek hlavních rolí, který je silně disproporcionální Hančinu talentu, je však snadno vysvětlitelný pomocí několika základních genderových teorií, počínaje již naprosto neúnosnou dobou převlékání ve společných šatnách a konče snahou o zavedení povinných teambuildingů v nudistických lázních.

Z deficitu pro ní vhodných rolí jmenujme například:

Krasochlast II: Irská rozhodčí Jameson O'Carolans

Krasochlast III: irská reprezentantka Jameson O'Carolans

Krasochlast IV: irská reprezentantka Jameson O'Carolans

Krasochlast V: Bc. Petra Uhlá

Krasochlast VI: česká internacionální reprezentantka Jameson O'Carolans

MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008