ExCe(e)S
Importováno z Bangladéše pod směšně nízkými dovozními cly.
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2378x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
MARTIN SVETLÍK - režisér, autor, herec
Administrativní pro-leader. Šedá eminence a výkonný orgán. Autor mnoha nerealizovatelných scénářů. Je potulným hercem, jenž sází především na to, že jeho talent se nikdo nepokusí zneužít.
 

Jako jediný člen ExCe(e)Su má dokončené vysoké vzdělání uměleckého směru a sice dvoutýdenní vysokohorské baletní kurzy profesora V. Harafeny, které absolvoval jako veřejně prospěšný alternativní trest v zimě roku 2006, což po jistou dobu výrazně znesnadnilo hladký chod souboru.

K artovým kruhům má tradičně blízko, vždyť ještě jako teenager přesvědčil zarytého kubistu, docenta Hranatého, aby si změnil příjmení a otevřel na VŠUP tvůrčí dílnu interiérového designu se zaměřením na ovál a koněspřežný potah. Tam se postupně setkali všichni zakládající členové ExCe(e)Su a po neúspěšném filozofickém angažmá během kongresu rovinných metodistů v Kodani, kde se snažili prosadit logiku kruhu, přijali na Martinův popud výzvu největší, a sice lesbickou orientaci.

Autor: Divadelní hra KOMUNITA, ExCe(e)S Show, Divadelní hra Země nikoho 

Výrazné role:

Divadelní hra KOMUNITA: Bratr Karl

Divadelní hra BÜROKRATI: Jiří Žorž

Konstábl Deek znovu zasahuje: Dr. Feltch

MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008