ExCe(e)S
"Bůh nás tímto dílem trestá za všechny naše hříchy!"
(Václav Kuba Farizejským)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2594x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2307x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2195x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2147x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2069x)
Vstup pro členy
Nejobjektivnější zpravodajství o nejohav..., ne, nejožehavějších ...
publikováno 21.1.2008, 00:00

Pokud jste si mysleli, že vás na Internetu už nemůže nic překvapit, pak jste se šeredně mýlili. Po nekonečném čekání, než dodělám redakční systém, jsme se nakonec rozhodli na mě nečekat. Análně.cz je tedy spuštěno, oficiální provoz zahájila malá soukromá párty u mě doma, někdy začátkem února 2008. 

Zapametajte si túto adresu: http://analne.excees.cz

Webová žurnalistika má svá specifika, své klady a zápory. Vědomi si všech podobných plků, založili jsme první český ryze dezinformační zpravodajský server a už vzhledem k názvu dofám, že to nebude moc velký průser.

Inspirovat jsem se nechal (lehce) podobou známého aktualne.cz . Co jsme neukradli tam, to zatím nemáme. Ono to dá dost práce vyrobit si vlastní reklamu a vůbec všechno. Doufám ale, že brzy zprovozníme například hodnocení článků a někdy možná i on-line chat s osobností :)

Zatím se mi ke spolupráci (občasné) upsali Václav a Svéťa, z toho Václav už i přispěl článkem, za což mu děkuji.

Pokud byste měli někdo zájem se přidat do mladého týmu dynamických lidí lačnících po pěnězích, určitě se mi ozvěte na skalicky.jiri@centrum.cz - příspěvky do análně.cz nejen uvítám, ale také uveřejním. Zcela zdarma.

Zdraví vás teta Irma

 

MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008