ExCe(e)S
(Rodné jméno Václava Kuby)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2378x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
Jahodový Jam - Modřany 5. září 2009
publikováno 18.8.2009, 13:44

Vypadá to tak, že ExCe(e)S nechyběl ani na letošním ročníku festivalu Jahodový Jam, který proběhl první zářijovou sobotu v Modřanském kině. Více, nebo respektive méně informací naleznete na http://www.jahodovyjam.cz/ . Sem si dovolím alespoň

odkaz na záznam

a noticku:

ExCe(e)S, o.s. , Karlovarské minerální vody, a. s. a FTVS UK, Katedra sportů pro dospělé pořádají seminář na téma Historie a současnost tekutých disciplín v České republice. Přednáší Bc. Jindřich Chuj. Účast přislíbili prezident Mezinárodní unie barových rozhodčích pan Boris Fakov, komentátor ČT4 Sport a šéfredaktor časopisu Cock Tail pan Václav Kuba a vicemistr Evropy v krasochlastu z roku 2008 pan Miroslav Zvolský. Seminář se koná pod záštitou Mezinárodní federace sportovních alkoholiků na uzavřeném oddělení závislostí Psychiatrické léčebny Praha-Bohnice.

Vložil Miroslav Zvolský, zpět na rubriku ...
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008