ExCe(e)S
Importováno z Bangladéše pod směšně nízkými dovozními cly.
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (33605x)Elling a Kjell Bjarne (32634x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (25525x)ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (19008x)FILMOVÝ FESTIVAL KRIŠPÍN (REPORTÁŽ) (18024x)
Vstup pro členy
DIVADLO ANEB HLAVNĚ SOBĚSTAČNÁ KOMUNITA
publikováno 10.1.2007, 00:00
ExCe(e)S navazuje na svůj historický základ v Cimrmanově společnosti i svojí divadelní činností. První vlaštovkou, která spatřila světlo světa, je divadelní inscenace na motivy skeče Komunita, ovšem velmi volná. Nezůstává ale jen u ní.
Komunita je opravdu jen první z, doufejme, celé řady zajímavých divadelních projektů. Její scénář je již pevně zakořeněn v myslích všch herců, kteří už mluví v podstatě jen v replikách svých či cizích postav. Premiéra proběhla s velkým úspěchem 20. března 2007, počet a data repríz se bude odvíjet od počtu lidí ochotných přistoupit na naší nečestnou hru.

Další divadelní aktivity by na sebe neměly nechat dlouho čekat. Divadlo je přeci jen hlavní chleba nás pozůstalých po CS a tak si budoucnost malujeme v barvách reprízových i s přídechem dalších premiér, avšak každá z nich je běh na dlouhou trať. A tak, pokud nás máte rádi, nezbývá než doufat, že se občas sejdeme na představení a vy nám vždy vlijete přehnaného optimismu do žil, abychom mohli i nadále plnit všechny naše odvážné plány.

MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008