ExCe(e)S
Importováno z Bangladéše pod směšně nízkými dovozními cly.
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2590x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2307x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2190x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2141x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2069x)
Vstup pro členy

V sobotu, 11. června léta páně 2009, stal se Václav nejlepším hercem festivalu autorského divadla Pirkenštejnský ptáček, pořádaného naším skorosesterským sdružením Exces (neplést se sdružením pracovníků ORL "Absces"). Tohoto festivalu jsme se jako obvykle účastnili pod plachetkou Krasochlastu, tentokráte již s pořadovým číslem III a dovětkem Deathmatch, neboli, pro pravidelné diváky našich přenosů, Ožíračka na čas v kategorii žen. Jak dopadl Míra Zvolský, co nechutného se stalo Hance Borovičkové a proč jsme letěli do Holandska se dozvíte v krátké fotoreportáži.

Záznam z představení v nízké kvalitě (WMV, cca 35 MB)

Podívejte se na fotoreportáž pana Straníka!

publikováno 14.7.2009, 10:59
celý článek ... [komentováno 1264x]
Začalo to jako příjemná cesta po dálnici, pokračovalo jako bloudění změtí poházených dlažebních kostek a končilo v plném sále sklepní scény jako v zas(k)lepené samochvále podařený divadelní happening. Jako post scriptum pak proběhla Václavova cesta dlouhou vánicí do noci. Na Matěje a Ondru nikdy nezapomeneme - škoda, že je nikdo nevyfotil. Tolik Bürokrati v Brně.
publikováno 23.3.2009, 16:26
celý článek ... [komentováno 301x]
Zkoušky dospěly během dubna tak daleko, že jsme mohli navštívit i divadlo a zkusit si několik tanečních rekreací i na jevišti. Janě to chvilkami slušelo tak, že jsme zkušku museli na půl hodiny přerušit a na pánských záchodcích byl nával.

Doporučuji shlédnout i první část fotogalerie
publikováno 22.5.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...
S blížící se premiérou se pokusy o její propagaci stávají stále zřetelnějšími. Přinášíme Vám tudíž první polovinu fotografií ze zkoušek. Příjemnou a velmi jemnou zábavu.

Více informací o hře
publikováno 21.5.2008, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ...
19. června si pražské Žižkovské divadlo Járy Cimrmana naplno vychutnalo ten pocit z hostování skvělého divadelního souboru ExCe(e)S. Proto, abychom nenosili dříví do lesa s očividně zaslouženou sebechválou, přinášíme několik fotografií z povedeného večera. Sami tak můžete posoudit, zda jste byli v oblouznění smyslů, nebo zdali se to, co si pamatujete, opravdu stalo. Neplatí pro ty, kteří nebyli na představení (zejména pro Petra Němečka!) nebo s námi případně byli v klubu Kain a nic si nepamatují.
publikováno 21.6.2007, 00:00
celý článek ...
Aby nám i ti nemnozí, kteří nedorazili na premiéru (momentálně dáváme dohromady seznam, který bude následně s ostudou vyvěšen na dveřích místních jatek), věřili v náš velký úspěch, přinášíme jako první exkluzivní fotogalerii z premiéry Komunity. Je sice pravda, že samotný úspěch z ní není příliš patrný, nicméně alespoň je patrné, že se nějaká premiéra vůbec konala. A to byl náš hlavní cíl. Zároveň vyzýváme všechny fotografy, kteří by se chtěli podělit s naším archivem o svůj historicky jedinečný fotomateriál, ať se nám ozvou na excees(zavináč)excees.info a dohodnou s námi podmínky bezúplatného odeslání e-mailem. Děkujeme.
publikováno 22.3.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 1033x]
Díky velkodušosti pražských mecenášů jsme dostali možnost se na zkoušku naší divadelní hry již podruhé vypravit do opravdového, velkého divadla, které se od našeho běžného zkoušecího prostoru liší tím, že je opravdové, velké a divadlo. Jen představa osvětlené scény, kostýmů a naučeného textu chyběla k finálnímu dojetí, přesto lze však dojem většiny účastníků shrnout jako pozitivní a veskrze nadějný. Je to ostatně patrné i z naší fotogalerie, kterou vám opět rádi přinášíme.
publikováno 14.1.2007, 00:00
celý článek ...
Přestože jsme dokončili jeden velký projekt, neusínáme na vavřínech (není ostatně na jakých) a pokračujeme ve zkoušení divadelní hry Komunita. V sobotu jsme vyrazili na zkoušku do jednoho pražského divadla, kde byla provedena jakási generálka první poloviny představení, která už vypadá více než k světu. Z celé zkoušky si můžete prohlédnout zajímavou fotogalerii.
publikováno 17.12.2006, 00:00
celý článek ...
<< novější články < Články 1 - 8 z 15 > starší články >>
1 2
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008