ExCe(e)S
(Rodné jméno Václava Kuby)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2380x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
EXTERNISTÉ

Tomáš Remek - již dvakrát nám vytrhl doslova trn z archivu jako STS (Skvělý technický spolupracovník) v rámci SJEPu. Veškeré chyby těch večerů šly na úkor techniky, on je čistý.

Josef Heřmánek - Skoro rodina. Má krásnou kameru, kterou vždy rádi využijeme. Navíc krásně dělá as.rež.

Jana Ryvolová - přidružená členka (tedy, jen k některým členům, ovšem neví se dodnes přesně ke kterým a po jakou dobu). Máme ji stále rádi, ač již delší dobu sídlí v sídelním městě Praze.

Jan Tyrpekl - naděje mladého herectví z dalekých Strančic. Neustále žebrá o roli v momentech, kdy žádnou nemáme. A je v Liberci, když žebráme my.

Marek Hlaváč - bývalý člen ExCe(e)Su, jehož disciplína se mu stala os(t)udnou. Šíří kulturu jako misionář v dalekých krajích. Plzeňských.

Při mnoha příležitostech, natáčeních, představeních a hepeninzích nám pomohlo mnoho lidí, kterým bychom chtěli velmi poděkovat. Bohužel se nám na to nedostává dost prostoru.

<< novější články < Články 9 - 9 z 9 > starší články >>
1 2
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008