ExCe(e)S
"Jediný spolek navazující na ruský postneotismus."
(A. Kaliněnko, magazín Rusíni Dnes)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2380x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
Administrativní pro-leader. Šedá eminence a výkonný orgán. Autor mnoha nerealizovatelných scénářů. Je potulným hercem, jenž sází především na to, že jeho talent se nikdo nepokusí zneužít.
Ztělesněný duch ExCe(e)Su, studnice zkušeností a nových nápadů, na které by se ostatní styděli jen pomyslet. Mezi jeho mnohé talenty patří i nepopiratelná schopnost přivést ostatní členy ExCe(e)Su do rozpaků.
Na první pohled nenápadný, ovšem nepostradatelný pro svůj chlapecký šarm a sladký pohled. Všichni mu závidíme, že pravidelné ankety o největší počet sexuálních partnerů pravidelně vyhrává.
Služebně i ve většině dalších oblastí nejmladší člen ExCe(e)Su. Vkládamé do něj velké naděje, jelikož je časem nestačil ještě zazdít jako zbytek souboru.

Univerzální představitelka ženských a některých mužských rolí a druhý sexsymbol ExCe(e)Su. Má krásnou povahu, kterou vždy rádi využijeme. Navíc nám velmi pomáhá jako členka SJEPu (Skupina jevištní podpory), což je neocenitelné a proto to taky dělá zdarma.

Nevyzpytatelný element, nadána ženskou logikou a dětskými rozmary, za lízátko je schopna téměř čehokoliv, což v mnohém usnadňuje, ale někdy i ztěžuje režijní práci a dramaturgické směřování souboru.

DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu
Neví se přesně, čí je to sestra, ale něčí být musí, jinak si nelze vysvětlit, že nám bezostyšně pomáhá. Vytrvalá členka SJEPu (Skupina jevištní podpory). Prosadila se také jako holandská pořadatelka Gadmar van der Zaadvort v Krasochlastu III.
EXTERNISTÉ

Tomáš Remek - již dvakrát nám vytrhl doslova trn z archivu jako STS (Skvělý technický spolupracovník) v rámci SJEPu. Veškeré chyby těch večerů šly na úkor techniky, on je čistý.

Josef Heřmánek - Skoro rodina. Má krásnou kameru, kterou vždy rádi využijeme. Navíc krásně dělá as.rež.

Jana Ryvolová - přidružená členka (tedy, jen k některým členům, ovšem neví se dodnes přesně ke kterým a po jakou dobu). Máme ji stále rádi, ač již delší dobu sídlí v sídelním městě Praze.

Jan Tyrpekl - naděje mladého herectví z dalekých Strančic. Neustále žebrá o roli v momentech, kdy žádnou nemáme. A je v Liberci, když žebráme my.

Marek Hlaváč - bývalý člen ExCe(e)Su, jehož disciplína se mu stala os(t)udnou. Šíří kulturu jako misionář v dalekých krajích. Plzeňských.

Při mnoha příležitostech, natáčeních, představeních a hepeninzích nám pomohlo mnoho lidí, kterým bychom chtěli velmi poděkovat. Bohužel se nám na to nedostává dost prostoru.

<< novější články < Články 2 - 9 z 9 > starší články >>
1 2
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008