ExCe(e)S
Soběstačná Komunita - cesta ke světlejším zítřkům
(Již brzy ve vašem MěKS)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2550x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2302x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2181x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2104x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2068x)
Vstup pro členy
Ústřední osobnost, hlava, tvář i pravá ruka ExCe(e)Su. Nepostradatelný. Mezi jeho hlavní záliby patří jachting a jeho sbírka fotografíí pouštních karavan. Umí však jen jedno "cože?"
Administrativní pro-leader. Šedá eminence a výkonný orgán. Autor mnoha nerealizovatelných scénářů. Je potulným hercem, jenž sází především na to, že jeho talent se nikdo nepokusí zneužít.
Ztělesněný duch ExCe(e)Su, studnice zkušeností a nových nápadů, na které by se ostatní styděli jen pomyslet. Mezi jeho mnohé talenty patří i nepopiratelná schopnost přivést ostatní členy ExCe(e)Su do rozpaků.
Na první pohled nenápadný, ovšem nepostradatelný pro svůj chlapecký šarm a sladký pohled. Všichni mu závidíme, že pravidelné ankety o největší počet sexuálních partnerů pravidelně vyhrává.
Služebně i ve většině dalších oblastí nejmladší člen ExCe(e)Su. Vkládamé do něj velké naděje, jelikož je časem nestačil ještě zazdít jako zbytek souboru.

Univerzální představitelka ženských a některých mužských rolí a druhý sexsymbol ExCe(e)Su. Má krásnou povahu, kterou vždy rádi využijeme. Navíc nám velmi pomáhá jako členka SJEPu (Skupina jevištní podpory), což je neocenitelné a proto to taky dělá zdarma.

Nevyzpytatelný element, nadána ženskou logikou a dětskými rozmary, za lízátko je schopna téměř čehokoliv, což v mnohém usnadňuje, ale někdy i ztěžuje režijní práci a dramaturgické směřování souboru.

DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu
Neví se přesně, čí je to sestra, ale něčí být musí, jinak si nelze vysvětlit, že nám bezostyšně pomáhá. Vytrvalá členka SJEPu (Skupina jevištní podpory). Prosadila se také jako holandská pořadatelka Gadmar van der Zaadvort v Krasochlastu III.
<< novější články < Články 1 - 8 z 9 > starší články >>
1 2
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008