ExCe(e)S
Nejchatrnější drama od pádu komunismu
(B. Skočdopole)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2378x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
Jak jste si jistě všimli, díváte se na zcela novou podobu stránek www.excees.info. To je, spolu s nacvičováním Komunity, také hlavní důvod, proč se za minulý měsíc na stránkách nepohnula ani větvička. Na druhou stranu smršt, která následovala, to snad plně vynahradí. A co přináší nová podoba stránek?
publikováno 12.2.2007, 00:00
celý článek ...
NOVINKY V ExCe(e)SU
Vánoční volno se pomalu chýlí ke konci a tak, ač se to zdá téměř nemožné, i ExCe(e)S začíná opět pracovat. Chystáme se na další zkoušky Komunity, které by měly vyvrcholit v půlce března dlouho očekávanou premiérou! Datum představení je již předběžně domluveno a zveřejníme ho hned, jak bude definitivně potvrzeno. Rovněž bychom rádi premiérovali ExCe(e)S Show při veřejné projekci, ovšem jednání jsou teprve těsně před samým počátkem. I o ní však budeme včas informovat. Míra navíc začal pracovat na php verzi stránek, která přinese ještě nespočet dalších možností. A hned, jak se udělá trochu hezky, vrhneme se do dalších projektů.
publikováno 11.1.2007, 00:00
Konečně nás svět objevil. Hned na titulní stránce serveru www.libimseti.cz se minimálně do dnešní půlnoci nachází odkaz na článek o naší ExCe(e)S Show. Ten spadá pod kulturní magazín Spicymag, což nám ale vůbec nevadí a jsme rádi, že si nás někdo všiml a nejen to - že nás dokonce pochválil, a to ne zrovna málo. To nás velmi neskromně potěšilo a jsme vděční, že léta zasílání Václavových erotických fotek na tento server nepřišla vniveč. Co konkrétně o nás bylo napsáno si samozřejmě můžete přečíst.
publikováno 29.12.2006, 00:00
celý článek ...
SOUTĚŽ O DVD ExCe(e)S SHOW I
K naší zkoušce se váže i PrSo (PRemiérová SOutěž) ExCe(e)Su o DVD ExCe(e)S Show I. Kdo jako první trefí alespoň jednu z restaurací, po kterých jsme se po zkoušce toulali v marné snaze sehnat v centru něco k jídlu za lidovou cenu, dostane pod stromeček člena ExCe(e)Su dle vlastního výběru a výlisek ExCe(e)S Show se vším všudy na DVD k tomu. Odpovědi posílejte e-mailem na excees (zavináč) excees.info.
publikováno 12.12.2006, 00:00
Konečně se to podařilo! Bod, ke kterému od začátku spělo celé naše filmové snažení, byl dosažen. Dotočili jsme spoustu drobností, které dokreslují atmosféru a několik dalších, větších počinů, postprodukce to celé přežvýkala a tak mohla být vypuštěna oficiální první verze ExCe(e)S Show I, kterou od nynějška najdete ke stažení v sekci Download. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali, a doufáme, že se budete při jejím sledování dobře bavit.
publikováno 12.12.2006, 00:00
celý článek ...
SPUŠTĚNY STRÁNKY WWW.EXCEES.INFO
U příležitosti dokončení našeho velkého projektu jsme nastartovali vlastní doménu www.excees.info, na níž se právě nacházíte. Stránky prošly modernizací, pokusili jsme se je zatraktivnit a zpřehlednit ve všech sekcích. Nově máte možnost například adresovat připomínky na mailové adresy jednotlivých členů. Budou přibývat další plánované doplňky, které by měly nadále oživit náš webový prostor a pokud možno ho zinteraktivnit, aby poskytoval kýženou zpětnou vazbu pro vás, diváky.
publikováno 12.12.2006, 00:00
MAREK ODCHÁZÍ Z ExCe(e)SU
Poslední listopad je dnem velkých zpráv ExCe(e)Su. Tou smutnou je, že ExCe(e)S se definitivně rozešel s Markem Hlaváčem. Přestože jsme si vědomi talentu, který do našeho uskupení přinášel již od dávných dob, jeho aktuální povinnosti (zejména ty studijní v Plzni) i jeho celkové časové vytížení již neumožňují další pokračování naší spolupráce, zvláště v době zintenzivnění většiny aktivit ExCe(e)Su. Náhradu, doufáme, brzy najdeme, zatím se snažíme vystačit s vlastními zdroji.
publikováno 30.11.2006, 00:00
Nedlouho po jejím vzniku, zaslali jsme naši druhotinu Komunita do Českých Budějovic na první ročník filmového festivalu neprofesionálních tvůrců Stopa Stáni Skřivánka, neboť právě tomuto klasikovi českobudějovického, ba přímo jihočeského filmu byla soutěžní přehlídka zasvěcena.
publikováno 22.6.2006, 00:00
celý článek ...
<< novější články < Články 18 - 25 z 25 > starší články >>
1 2 3 4
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008