ExCe(e)S
Václav Kuba je zakarpatský Rusín!
(přesto zůstává sexsymbolem ExCe(e)Su)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2378x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2264x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2134x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2064x)Elling a Kjell Bjarne (1994x)
Vstup pro členy
Přestože se naše poslední představení v Českých Budějovicích nezadařilo zcela podle představ (respektive vůbec žádné představení nebylo), nepropadáme depresi. Věříme, že si nás najde sama. Ale jsou zde další zajímavosti, které vám budou pod vánočním stromkem úplně jedno. Například to, že DVD „Komunita", které je záznamem představení z Šatopletova podzimu, by mělo vyjít na začátku roku 2008, v lednu, nejpozději v únoru. V březnu jistě. A co dál? Co rok s osmičkou na konci? Přinese vůbec něco, nebo si naopak něco odnese? A nebylo by dobré, kdyby perex nemusel přesahovat velikost obrázku na délku? Nebylo by v něm o poznání méně zbytečných vět, které se ho jen snaží prodloužit, aby to vypadalo hezky? Nejspíš ne, ale to je jedno. PF 2008 uvnitř.
publikováno 23.12.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 92x]
Ve čtvrtek, 15. listopadu, tedy přesně týden po našem návratu na domovskou Labuť, se naši příznivci (spolu s námi) mohli potěšit z rozhovoru, který s námi spáchal Honza Ambrož pro server Říčansko.info. Padaly zajímavé otázky na budoucnost souboru a dokonce i několik nemístných na jeho volnočasové aktivity, z kterýchžto jsme museli nonšalantně vybruslit. Nicméně jsme velmi rádi, že si nás lidé všímají a proto vám přinášíme rozhovor v plném rozsahu, zároveň s poděkováním Honzovi a vzkazem, že kapříci připlují na Mikulášský výlov. Doporučujeme igelitku a kladívko. Musíš z Míry ty peníze dostat sám.
publikováno 18.11.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 46x]
První pětiletka, schválená na schůzi ÚV ExCe(e)S, začíná nabývat konkrétních rozměrů. Letošní sezóna totiž začne již 8. listopadu 2007 v 19:30 již třetí reprízou naší překvapivě úspěšné hry Komunita. Ve standardním obsazení, v němž se můžete těšit na fenomenálního čerstvého předsedu Libora Šebestíka a jeho kolegy, bratry Mirka, Václava, Káju a Martina, obsadíme jeden z tradičních čtvrtků Šatopletova divadelního podzimu, který pořádá DS Tyl Říčany. Věříme, že se v pestrém složení festivalu neztratíme a pravou nohou vykročíme do naší druhé regulérní sezóny. A také, že to nebude v této sezóně ani zdaleka krok poslední Komunitní ani jiný.
publikováno 30.9.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 51x]
Nejsvětlejší momenty z poslední schůze v pořadí důležitosti: ExCe(e)S se oficiálně stal občanským sdružením. Vybrali jsme hru pro premiéru sezóny 07/08. Vracíme se k ExCe(e)S Show jejím druhým dílem. Práce na obojím započnou v říjnu. Pokud se chcete dovědět další detaily o plánech našeho perfidního spolku, čtěte dál.
publikováno 12.9.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 56x]
Aniž by si to kdokoliv z nás přál, ExCe(e)S se stal regionálním fenoménem. Nemyslím tím, že mnohé obyvatele do jisté doby poklidného městečka Říčany razantně zasáhl břitký humor našich „televizních“ počinů (formát: televizní skeč, způsob šíření:Internet), případně divnodelních her. Myslím tím vlivy skryté, přitom neméně zanedbatelné a mnohem fatálnější. Folklór. Koneckonců – kdo by si předloni nechal od Robina Hooda dobrovolně čmárat po ruce?
publikováno 13.8.2007, 00:00
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ... [komentováno 67x]
A jsou tu další novinky z ExCe(e)Su. Po představení, které se, doufáme, povedlo, se přes prázdniny opět uchylujeme k na první pohled snížené aktivitě. Ovšem to je, jako vždy, pouze zdání, neboť napřeme veškeré síly k budování dalšího zázemí naší společnosti tak, aby příští, historicky úplně druhá sezóna, proběhla ještě daleko lépe, než ta první. Již teď probíhají v různé fázi tři více či méně významné změny v současném fungování spolku a lze očekávat, že další aktivity, které nejsou na první pohled vidět, je ještě daleko předčí.
publikováno 24.6.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 55x]
DĚKUJEME VŠEM!
Jak jste si jistě všimli, včera proběhl večer s velkým V, tedy první repríza Komunity na půdě Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Jelikož dopadl nad očekávání dobře, chtěli bychom v prvé řadě poděkovat všem, kteří přišli na představení a vytvořili báječnou atmosféru představení. Náš druhý dík pak patří jmenovitě následujícím, kteří se podíleli na představení samotném: pí. Pazderníkové, ředitelce divadla, která nám poskytla tuto krásnou možnost a Hance Borovičkové a Pepovi Heřmánkovi za podporu ze zálohy během našeho snažení. Případné další díky padají na hlavy všem dalším, kteří nám s něčím pomohli. Co se týče fotomateriálu, reportáže a dalších vylomenin z představení, ty přineseme hned, jak to bude technicky možné. Díky, Váš ExCe(e)S
publikováno 20.6.2007, 00:00
Samozřejmě si jsme vědomi, že poslední dobou je periodicita článků na našem webu asi stejná, jako periodicita měsíčníku Myslivost (pro neodběratele – Myslivost vychází jednou za měsíc). Ale na druhou stranu je pro to mnoho různých důvodů. A některé z nich jsou i dobré. Ne, vážně! Třeba to, že stále zkoušíme Komunitu a připravujeme ji pro naše pražské publikum. Jen připomínám, že lístky je možné objednat na www.ticketstream.cz (odkaz vlevo ve vzkazovníku je plně funkční), ovšem ŽDJC uvolnilo pouze pár lístků do zadních řad. Pokud máte zájem o lepší místa třeba přímo pod pódiem, nebo v případě opravdového zájmu hezkých slečen jsou nějaká místa v šatně herců, doporučujeme přímo na místě buď v předprodeji, ale ani v den konání akce by to neměl být problém. Další novinky? Čtěte.
publikováno 5.6.2007, 00:00
celý článek ... [komentováno 203x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 25 > starší články >>
1 2 3 4
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008