ExCe(e)S
Kvalifikované lovné kachny za bezkonkurenční ceny !
(Volejte +67 2245 896 21)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2551x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2304x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2181x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2110x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2068x)
Vstup pro členy
BÜROKRATY NA ZKOUŠKU - ČÁST DRUHÁ
publikováno 22.5.2008, 00:00
Zkoušky dospěly během dubna tak daleko, že jsme mohli navštívit i divadlo a zkusit si několik tanečních rekreací i na jevišti. Janě to chvilkami slušelo tak, že jsme zkušku museli na půl hodiny přerušit a na pánských záchodcích byl nával.

Doporučuji shlédnout i první část fotogalerie
 1. Minule jsme skončili u opíjení Jany. Popravdě, stačí jí dát lahev olivového oleje a nestačíte se divit.
 2. Tento klíčový obrázek hovoří za vše. Pro ty, kteří nečtou mezi pixely: Václav si to na chirurgii užil.
 3. Hvězdný Libor si našel čas i na krátké osvěžení. Nepodařilo se nám zpr(ovo)znit zahradu a bazén, takže alespoň provizorně.
 4. Tato fotografie neměla nikdy opustit trezor. Ani v negativu.
 5. Leda tak.
 6. Celou dobu zkoušení jsme měli neodbytný pocit, že nás někdo sleduje.
 7. Režisérovy pokyny (druhý zleva, třetí zprava, prázdná židle uprostřed) byly pro zkoušející nezpochybnitelným zákonem a vnášely na zkoušky řád. Většinou jízdní.
 8. Svéťovi občas jako na potvoru ztvrdla huba.
 9. Pokud se tak stalo, většinou jsem zapomněl text, který se mi snažil napovědět.
 10. To Libor nikdy nic nezapomněl. A pokud ano, dokonfabuloval několik desítek slov, která se k dané situaci v podstatě hodila. Profesionální zápal.
 11. Dokázal dokonce zodpovědět i obtížnou otázku, která je pro naši novou hru klíčová: Má stát radar v Brdech nebo v Mukařově?
 12. Václav se do role moderního managera vžil tak, že během zkoušek dokázal zrušit někdy i dvanáct obchodních schůzek najednou.
 13. Pokusy o domluvení jiných obchodních transakcí s Janou se nám ale povedlo překazit. Může mi někdo vysvětlit, proč tento obrázek nezůstal v trezoru? Karle?
Vložil Miroslav Zvolský, zpět na rubriku ...
MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008