ExCe(e)S
Nejchatrnější drama od pádu komunismu
(B. Skočdopole)
Vzkazy :


Vyhledat:


5 nejčtenějších:
ZÁPISKY O SANDÁLU ANEB CO JE NOVÉHO (2550x)PROJEV OTCE KOMUNITY - POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE (2304x)DÁŠA KUBOVÁ - sestra, členka SJEPu (2181x)ČERSTVĚ VYTAŽENO Z TROUBY (2104x)Krasochlast bude k vidění v červenci v Ratajích (2068x)
Vstup pro členy
VÁCLAV KUBA - herec, sexsymbol
Na první pohled nenápadný, ovšem nepostradatelný pro svůj chlapecký šarm a sladký pohled. Všichni mu závidíme, že pravidelné ankety o největší počet sexuálních partnerů pravidelně vyhrává.

Jediný řadový člen trucodborů. Jeho stranická loajalita však byla již mnohokrát zpochybněna (viz kauza překvapivě prohlasovaného návrhu o uvržení vedoucího souboru do popelnice a jejím následném valení), což výrazně znesnadňuje hladký chod souboru.

Překvapivě právě za Václavem chodí po představení nejvíce žen (často přítelkyně, maminka i sestra zároveň). To čas od času vyvolává nepříjemné tlaky uvnitř souboru, zvlášť když Václavova sestra přijde v nějakém hluboce vystřiženém tričku.

Na festivalu Pirkenštejnský ptáček získal za ztvárnění role komentátora Václava Kuby (v programu uvedeno jako Václav Kubas - ass himself) ve skečí Krasochlast III - Deathmatch cenu za udivující herecký výkon! Gratulujeme! Více informací v samostatném článku.

Nejpřitažlivější role:

Divadelní hra KOMUNITA: Bratr Emilien

Divadelní hra BÜROKRATI: Ředitel Úřadu Václav

Krasochlast, Krasochlast II, Krasochlast III: Sportovní komentátor ČT 5, Václav "Haiti" Kuba

Konstábl Deek znovu zasahuje: Pobočník William Fraser

MerSys Wepublic - Web Publication System (c) MerSys 2007,2008